Sanal Pos Nasıl Alınır? Hazır Sanal Pos Siteleri Hangileri?

Sanal Pos Nasıl Alınır? Hazır Sanal Pos Siteleri Hangileri?

Sanal Pos Nasıl Alınır? Hazır Sanal Pos Siteleri Hangileri?

Sanal Pos Nedir ¿?

Sanal Pos, E-Ticaret sitelerinin veya internetten satış yapan sitelerin kredi kartı ödeme seçeneğini sunan hizmetin adıdır.

Sanal Pos Almak ve Kullanmak

Günümüz şartlarında e-ticaret siteleriyle ilgilenen veya internetten, sosyal medyadan satış yapan, ticaret yapan kişi ve işletmelerin sanal pos kullanmaları zorunlu hale geldi diyebiliriz. Çünkü kredi kartı artık hayatımızın büyük bir yerini kapsıyor.

Bankalardan sanal pos hizmeti almak isterseniz size bir çok prosedür çıkaracak ve işinizi uzatacaktır. Fakat artık sanal pos hizmeti çok daha basit hale geldi.

Bir çok ödeme şirketi kuruldu ve içerisinde sanal posundan tüm banka hesaplarına kadar size hizmet veriyorlar. Bunun da size hem tüm bankalar için 7/24 havale ve 7/24 kredi kartı hizmeti sunmuş oluyor.

Size bu hizmetlerden kullanıp para geldiğinde, belli bir komisyonu kesip parayı 1 hafta içerisinde veya sizin ayarladığınız ödeme şekline göre gönderim yapıyorlar. %100 güvenilir ve çok kullanışlı olduğundan en büyük firmalar bile bu şirketleri kullanıyor. Hiçbir uğraşı olmuyor siz direk paranıza bakıyorsunuz onlar detaylı işlerle uğraşıyor. 🙂

Sanal Pos Hizmeti veren Firmalar

En çok kullanılan firmalar bu üçüdür. Eğer şirketiniz yoksa Shopier firmasını deneyebilirsiniz. Her firma sizden gerekli evrakları isteyecektir bu normaldir.

Örnek: İyzico, Paytr sizlerden vergi levhası, imza sirküsü, nüfus cüzdanı fotokopisi gibi belgeleri isteyecektir.

Eğer vergi levhanız yoksa kendiniz birşeyler satıyorsanız shopier ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Bu firma sizden şahsınıza ait bilgiler isteyecektir bu sayede sizde sanal pos kullanıp müşterilerilerinizden kredi kartı ile ödeme alabileceksiniz.

Shopier sizden %4,99 + 0,49 TL güncel komisyon alıyor. Haftalık olarak hesabınıza para gönderimi yapıyor.

74 Beğen

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir