Teamspeak Nedir?

Teamspeak Nedir?

Teamspeak Nedir?

Teamspeak nedir artık günümüzde birçok kişi biliyor fakat ben tekrardan bir bilgilendirme yapmak istedim. Bilgisayar, tablet veya cep telefonlarından sesli iletişim kurmaya yarayan bir programdır. Genel olarak Online Oyunlarda oyuncuların iletişim kurması için kullanılır. Oyunlarda anlık konuşmalar yapmak oyun için çok büyük önem taşır.

 

İlk zamanlarda Teamspeak olarak çıkış yaptı, tabi o zamanları kimse bilmez çünkü online oyunlarda pek yoktu. Sonra Teamspeak 2 olarak yeni program çıktı. Çok fazla hacklenme yaşanıyordu ve çok az özellikteydi. Bu hacklerin önüne geçilemedi ve her zaman daha iyisini geliştirmek için çalışıyorlardı.

 

Sonra imdadına Teamspeak 3 (TS3) yetişti ve herkes derin bir oh çekti. Görsel olarak, ses kalitesi olarak ve özellikleriyle yıllardır bir numara olarak parmakla gösterildi. Ve şuanda da beklenilen gelişim aşamasında Teamspeak 5 için bizi nelerin beklediği bilinmez. Fakat rakip programlarda olan birkaç özelliğin ekleneceğini bekliyoruz. Daha fazlasıda olacağından eminiz.

Resmi Sitesi = https://www.teamspeak.com/tr/

İndirmek için Teamspeak 3 İndir rehberimize göz atabilirsiniz 🙂

104 Beğen

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir