Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar

Hayatta başa ne gelir bilinmez, aniden paraya ihtiyaç duyulduğu zamanlar olur. İşte o zamanlarda isteriz ki bankadan kredi başvurusu yapalım hemen paramızı alalım. Eskiden bu mümkün değildi yani şubeye gider, evrakları teslim eder sonra iki hafta onay beklerdiniz. Şimdi teknoloji daha doğrusu internetin yaygınlaşması ile kolay kredi başvurusu da yapabilir hale geldik. Anında kredi veren bankalar teknolojiyi en verimli şekilde kullanırken, şubesiz bankacılığın da yaygınlaşması ile daha ulaşılabilir hale geldi. Artık prosedürlerle uğraşmadan anında ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde kredinize yanıt verecek bankaları sizin için araştırdık. Güncel faiz oranları ile nasıl başvuru yapacağınıza dair bilgileri de eklemeyi unutmadık. Kolay kredi veren bankaların listesi aşağıda bilginize sunulmuştur.

Hemen Kredi Veren Bankalar

  • QNB Finansbank Enpara.com Anında Kredi

Şubesiz dijital bankacılık denilince akla ilk gelen isimlerden olan Enpara, yapmış olduğu kampanya ve duyurular ile müşteri portföyü açısından da ciddi rakamlara sahip. Şubeden yapılabilecek çoğu işlemi ekran başında üstelik masraf ücreti almadan yapması bunu sağlayan en büyük nedenlerden. Ve evet, Enpara platformu sayesinde kolayca kredi başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. 48 aya kadar vade seçenekleri ile 30 Bin Lira ihtiyaç kredisi talebinde bulunarak anında paranın hesabınıza geçmesini izleyebilirsiniz. Tabi bunun için Enpara müşterisi olmanız gerekmekte. Değilseniz yine krediniz için başvuru yapabilirsiniz fakat onaylandığı taktirde Enpara’nın müşteri temsilcileri ayağınıza kadar gelerek hesap açma işlemini tamamlamaları gerekecek. Unutmadan, kredi tahsis ücreti yada dosya masrafı yok, dedik ya Enpara’da çoğu bankacılık işlemini yapar üstelik ücret ödemezsiniz.

Enpara’dan yapacağınız kredi başvurusu en geç 8 saat içerisinde yanıt bulur. Belgeler ile uğraşmanıza gerek yok fakat kredinizin onaylanması için geçmiş finans hareketleriniz çok önemli. Hali hazırda QNB Finansbank Enpara müşteri iseniz ve yeterli bir güven sağlamış iseniz zaten krediniz dakikalar içinde hazır olur.

  • İş Bankası İşcep İle Işık Hızında Kredi

%1,25 faiz oranları ile başlayan İş Bankası hızlı kredi ile 48 ay vadeli 25 Bin Liraya kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken İşcep mobil bankacılık uygulamasından kredilerim adımına giderek “hızlı kredi” başvurusu yapmak yada İş Bankası internet bankacılığını kullanmak. Başvurunuz onaylandığı taktirde İş Bankası hesabınıza anında aktarılıyor. Yani bankanın müşterisi olmanız gerekmekte. İş Bankası’nın hızlı kredisine 7 gün 24 saat istediğiniz yerden başvurabilirsiniz.

  • Denizbank Acil İhtiyaç Kredisi

Daha üst limitli anında kredi istiyor iseniz, Denizbank’ın 55 Bin Liraya kadar olan ihtiyaçlarınıza cevap verecek kredisi hazır.Faiz oranları kredi notunuza göre %0,99’dan başlıyor. 48 aya kadar vadeli Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için Denizbank.com adresini kullanabilirsiniz.

  • Akbank’tan Anında Kredi

Şubeye gitmeden para anında hesabınızda. Akbank Direkt Mobil bankacılık uygulaması veya Akbank internet bankacılığı ile, her gün her saat 20 Bin Liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Akbank müşterisi olmanız yeterli, onaylanan kredi anında hesabınıza aktarılır.

  • TEB 3 Ay Ertelemeli Anında Kredi

%1,25 faiz oranları ile TEB’de kredin çok. Son zamanlarda sıkça dönen reklamları ile adından söz ettiren TEB maksimum 48 ay vadeli ve 3 ay erteleme yapma şansı ile hemen kredi imkanı sunuyor. Başvurusu da kolay,  4466’ya TC Kimlik numaranızı göndermek yeterli.

  • Odeabank’ta Nakit Hazır

%1,29 ile %1,79 arasında değişen faiz oranları ile Odeabank’tan 48 aya kadar 10 Bin Liralık ihtiyaç kredisi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. 444 8 444 numaralı hattan yada internetten Odeabnak ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Aktifbank N Kolay Kredi

Aktifbank; anında kredi veren bankalar denilince ilk araştırılan bankalardan ve ürünü nkolay kredi. 25 Bin Liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınıza 48 ay vadeli çözümler üreten banka, başvurularını nkolaykredi internet sitesinden alıyor ve anında cevaplıyor. Kredi başvurunuz sonrası banka temsilcileri sizi arayarak kredi onayınızı veriyor, anında para hesabınıza geçiyor.

  • ING’den 5 Dakikada Onaylı Kredi

Kredi notuna göre kredi veren ING Bank faiz oranları %1,09’da başlamakta. Kredi başvurunuzu bankanın resmi web sitesinden anında yapabilir, 5 dakika içerisinde cavap alarak paranızı alabilirsiniz. Örnek olarak 10 Bin Lira krediyi 48 ay vade ile çekerseniz toplam ödeyeceğiniz geri ödeme 13.528 TL olacaktır.

  • Fibabanka Kredi Başvurusu

30 Bin Liraya kadar 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi talepbinde bulunabileceğiniz Fibabanka faiz oranları %1,29’dan başlıyor. Kredi faiz oranı kredi tutarına göre belirlenmekte. Başvuruları internetten veya şubelerden kabul eden bankanın henüz altyapısı tam oturmamış diyebiliriz. Bazen başvuru sayfası teknik hata verebiliyor. Ama denemenizde fayda var.

  • Garanti Dijital Bankacılık İle Hemen Kredi

Garanti Bankası CepBank mobil uygulaması ile 25 Bin Liraya kadar olan ihtiyaçlarınızı, uygulama üzerinden başvuru yaparak giderebilirsiniz. Garanti müşterisi olmanız şart. Onaylanan kredi hemen hesabınıza aktarılır.

 

BU YAZILARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Faizsiz Kredi Başvurusu

Banka Borcundan Dolayı Hapis Cezası Var Mı?

74 Beğen

Yapılan Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir